Nieruchomości Krakowskim Targiem to agencja nieruchomości działająca na terenie Krakowa oraz okolic. Powstała dzięki pasji oraz wieloletniemu doświadczeniu osób działających z powołania w branży obrotu nieruchomościami. Świadczymy usługi w zakresie kupna oraz sprzedaży mieszkań z rynku wtórnego i pierwotnego, a także innych lokali przemysłowo usługowych.

Naszym głównym celem jest dokonanie satysfakcjonującej transakcji dla obu stron. Staramy się aby negocjacje były zawierane w przyjaznej atmosferze, a wszystkie wątpliwości w klarowny sposób wyjaśnione. Nasz zespół tworzą, dyplomowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z renomowaną kancelarią notarialną, która będzie do Państwa usług podczas finalizowania transakcji. Nasze ogłoszenia zajmują wysokie pozycje na listach rankingowych najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w Polsce.

Możemy pochwalić się indywidualnym podejściem do klienta, oraz bardzo dobrymi relacjami zarówno podczas trwania jak i po zakończeniu transakcji. W naszej wizji istotne jest tworzenie kontaktów do stałej współpracy oraz budowanie zaufania klientów. Dlatego też chętnie pomagamy przy załatwianiu wszelkich formalności a także błyskawicznie odpowiadamy na nurtujące pytania.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, z pewnością nie zawiedziemy Państwa zaufania.